RE: به نظر دوستان با ۸۰ میلیون چه دستگاه هایی بخرم

   سلام  دوستان به نظر دوستان با ۸۰ میلیون چه دستگاه هایی بخرم

   که در نظر بگبربد که ماهی ۴ تومان باید سود این ۸۰ تومان رو بدم و هزینه برق رو هم محاسبه کنید(برق هم صنعتی دارم)

   نظر خودم رو ۹ تا s11 ,  ویا ۳۵ تا m3

   به نظرتون کدوم بهتره

   Tohid_noamoz تازه وارد سوال شده در فروردین ۸, ۱۳۹۸ در ماینینگ.
   افزودن نظر

    آقای محمد میخوام فقط بهت اینو بگم چرا فکر میکنی فقط خودت برای کاری که میخوای انجام بدی پلان و نقشه داری و بقیه با بیفکری به ماین کردن اقدام میکنن؟!
    من زیاد حوصله ندارم بشینم کامنتارو بخونم اما همون کامنتای اولتون مشخص بود خیلی با ادله صحبت نمیکنین و دلایلتون خیلی موجه نیس!
    من خودم یکساله ماین میکنم
    دستگاه زیاد ندارم اما خب یه ۱۵تایی T9 و S9 دارم

    اینکه ماین کنی و باهاش ترید کنی بهترین پلان سرمایه گذاری هست اما ترید کردن اعصاب و دانش و ریسک خودش رو میطلبه وشاید خیلی از دوستان وارد این عرصه نشن.
    ماینینگ اتفاقا در ایران سود داره با شرایط موجود در کشور چه از لحاظ اقتصادی چه از لحاظ تعرفه پایین نرخ برق!
    من بعنوان کسی که بیش از یکساله دارم ماین میکنم به همه توصیه میکنم هرچه سریعتر ورود کنن چون ۲۰۱۹ بهترین سال برای ماین هست و از ۲۰۲۰ شرایط برای ماین سخت تر میشه اما خب به آینده بیت و آلت کوین ها که نگاه کنین میبینین این صنعت چه با ماین و چه با ترید معقولانه ترین کار هست.

    و در نهایت آقای محمد لطفا به بنده بگو چرا ماین کردن بده
    به حرف زدن نمیتونی مردمو بدبین کنی بلکه با دلیل مستند بهشون بگو چرا ماین کردن ضرر داره…

    مشتاق پاسخ داده شده در فروردین ۱۱, ۱۳۹۸.

    آقای نوید شما اول یک بار کل کامنت های منو میخوندی بعد بدون جبهه گیری بهش فکر میکردی میدیدی که بی راه نمیگم . من تمام حرفم اینه که کسایی که از دور این کار میبینن با به به چه چه خیلیا بدون دانش این کار وارد نشن و فقط از دید کسایی که به دلایلی خودشون سود آور بوده که میتونه اون دلیل من نداشته باشم برای شروع کار  تصمیم بگیرن الان میگی چه دلایلی مثل یکی میاد میگه من سود کردم بعد میبینی برق مجانی داره یا برق ارزون یا یکی مکان مناسب داره که بخواد این کار انجام بده یا اینکه یکی میبینی مثال میگم ۱۰۰ تومن داره  میاد با ۸۰ شروع میکنه ۲۰ تومن میذاره پشتوانه کارش و یا کلا با پولی که شروع این کار کرده نیاز نداره بهش و میتونه تا کمش ۱ سال اصلا بهش دست نزنه ولی دوست من کسی که حتی یکی از این شرایطش نداره به نظرت همون نتیجه تو همون مدتی که اونی که شرایط مطلوب داره میبره ؟؟؟ دوستمون بالا گفتن ۸۰ تومن سرمایه داره باید ماهی ۴ تومن سودش بده به نظرت میتونه موفق باشه مثل کسی که هیچ سودی قرار نیست برای پولش بده ؟؟ الان طوری شده که هرکسی یه دستگاه خریده دنبال ماین کردنه و حتی نمیدونه باید در اینده چیکار کنه . میاد تو آپارتمان میذاره صدای بقیه ساکنین اونجارو درمیاره یا میزنه کل سیم کشی کل واحد خودش پودر میکنه بعد میاد چه کنم چه کنم میکنه . شما گفتی سود کردی من هم قبول دارم . شما دستگاه چقدر خریدی پاررسال الان چقدره ؟؟ شما یک سال بیشتر از منی که الان میخوام شروع کنم تو این میزان سختی شبکه بودی منی که میخوام الان شروع کنم با این قیمت ارز امسال یک سال هم زمانکمتری از شمایی که سود کردی دارم نباید قبلش بدونم و دانسته تصمیم بگیرم ؟؟ الان میای میگی که همه میدونن ولی نه اصلا اینطور نیست خیلی ها هیچی نمیدونن و اقدام به خرید دسگاه ماین با حرف دیگران میکنن من بیشتر طرف صحبتم با اون دسته آدم هاست که هوشیار تر بشن در آخر میتونی فکر کنی من هیچ اطلاعاتی ندارم و یا حتی یک دستگاه هم از نزدیک ندیدم و اصلا نمیدونم ارز دیجیتال چی هست.

    و در نهایت آقای نوید حتی اگه یک نفر با صحبت من بی اطلاع از همه چیز زاویه های دید دیگه ای از این کار متوجه بشه و هوشیار تر شروع کنه و باعث بشه سود بهتری ببره من راضیم و امیدوارم همه بتونن از این کار سود خوبی ببرن .

    در فروردین ۱۱, ۱۳۹۸.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید