RE: انگیزشی: کلیپ فوق العاده “شجاعت” با سخنرانی شوک آور T.D. JAKES با کیفیت FULL HD

    

   کلیپ فوق العاده “شجاعت” با سخنرانی شوک آور T.D. JAKES با کیفیت FULL HD

    

   تی.دی. جیکس ، کشیش معروف آمریکایی که حین سخنرانی‌هایش همه میخکوب خواهیم شد و با سخنان تکان دهنده اش همه را به وجد می‌آورد این‌ بار در این سخنرانی روی دیگری از موفقیت را به شما نشان می‌دهد.

   حقیقتی بسیار تلخ که با دیدن این کلیپ یکبار برای همیشه مسیر و راه خودتو پیدا خواهی کرد.

    

   برای مشاهده آنلاین و دانلود این کلیپ کلیک کنید.

   حجم ۳۶ مگابایت

   مدت زمان: ۰۳:۲۳

    

   لطفا تا یک ماه این کلیپ را هر روز صبح بعد از بیدار شدن به تماشا بنشینید و همینطور هر وقت نیاز به انگیزه محکمی داشتید این حقایق رو به نزاره بنشینید.

    

    

   دسته آموزشی: #انگیزشی #معادلات زندگی و موفقیت

    

   Ar .B کاردان سوال شده در مهر ۵, ۱۳۹۷ در گوناگون.

   دوستان طبق قرار آموزش ها رو دسته بندی کردیم تا بفهمید جزو کدوم دسته هستن ، با این هشتگ سرچ و میتونید دنبالش کنید!

   در مهر ۵, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    ممنون از پاسختون من بیشتر بخاطر توصیه های شما ب این سمت کشیده شدم و ورجه خریدم
    اما قضیه اینه که الان خریدم واز این کیف پول هم استفاده کردم الآنم هرچی چک میکنم به حسابم ننشسته چیکار میتونم بکنم؟؟

    تازه وارد پاسخ داده شده در مهر ۸, ۱۳۹۷.

    قبل از هر کار وقتی شما ارزی را مد نظر میگیرید باید انواع کیف پول هارو بررسی کنید تا ببینید کدام کیف پول بسته به شرایط شما مناسب میباشد در اکثر ارزها کیف پول های اصلی واقعا سخت کار و بدرد نخور هستند شاید امنیت بالایی داشته باشند! مثل ارز کاردانو که یک کیف پول بیشتر ندارد آن هم کیف پول اورجینیال خودش است بخاطر این قضیه اگر بخواهیم از ارز کاردانو سود بگیریم این ارز را برای چند مدت در صرافی بایننس نگهداری میکنیم تا بفروش برسانیم (درست است شاید نگهداری در صرافی عاقلانه نباشد اما شرایط ممکن است فرق کنند!) و میتوان ارزهای دیگری را هم نام برد مانند ارز الکترنیوم که یک کیف پول دارد آن هم کیف پول اورجینال خودش است اما این کیف پول بسیار کار آمد و براحتی در دسترس میباشد.

     

    شما سرورهای مختلف رو در orbot امتحان کنید تا کیف پول شما ارتباط برقرار و سینک شود آنوقت موجودی رو چک کنید.

    و تا موجودی شما رویت شد سریعا به کیف پول هایی که در بالا به شما معرفی کرده ام منتقل کنید دوباره طبق اصول ها قبل از انتقال کل سرمایه با بخشی ناچیز آن کیف پول را بررسی کنید مثلا با ۵ عدد سکه ورج و ن بیشتر ، خب چه چیزهایی را بایدبررسی کنید واریز و برداشت ، کیف پول خود را بارها باز و بسته کنید و چک کنید با کلمات ریکاور کیف پول خود را یکبار بازیابی کنید تا از روند کار این کیف پول مطمعن شوید.

     

    وقتی یک کیف پول برای خود ایجاد میکنید کلمات ریکاوری بشما داده میشود آنها را نزد خود نگهدارید هرگز رمز کیف خود را هم فراموش نکنید و اطلاعاتتان را با مطمعن ترین فرد خانواده به اشتراک بگذارید.

     

    قبل استفاده از صرافی و یا کیف پولی آن را با مقداری ارز ناچیز در همه شرایط امتحان کنید وقتی جواب گرفتید آن وقت بصورت مطمعن استفاده کنید.

     

    اگر در پاسخ های من به دوستان جستجو کرده باشید من درباره اینکه قبل از هر کاری صرافی و کیف پول هارو امتحان کنید حرف زده ام و هشدار بسیار بزرگی است چون اگر شما سرمایه خود را واریز کنید و دیگر برداشت نتوانید چه خواهد شد؟

     

    موفق باشید. 🙂

    در مهر ۸, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید