atlasarzdigital

RE: انت ماینر s9j

  پاسخ داده شده

   سلام خدمت دوستان عزیز تقریبا دو سه روز میشه که دستگاه رو خریدم نمی‌دونم واقعا کار درستی هستش یا نه ماهی پانصد هم برام داشته باشه برام کافیه نمی‌دونم واقعا انجام میده یا نه ؟؟؟؟؟

   به نظر شما دوستان آیا این دستگاه توان درامد ماهیانه پانصد هزار تومان رو داره

   فریبرز آشنا سوال شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷ در ماینینگ.

   با قیمت الان بیت کوین-۳۸۰۰- و دلار-۱۱٫۵- ماهانه خالص ۴۰۰ میندازه.البته اگه بیت رو به صرافی ها بفروشید.

   اگه مشتری شخصی داشته باشید در آمد بالاتر میره چون کارمزد صرافی حذف میشه.

   در آذر ۱۳, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    سلام و وقت بخیر

    دوست عزیز شما اگر برق مناسب داشته باشید بیشتر از مبلغی که فرمودید خواهید داشت و برای سرمایه گذاری بلندمدت گزینه خوبی هست.

    الان این دستگاه در شرایط فعلی ماهانه ۶۳دلار حدودا در آمد داره، این درآمد بستگی به ارزش بیت کوین،سختی شبکه و هزینهای شما دارد مثل پول برق و…

    البته اگر قصد شما اینکه هرماه درآمد دستگاه رو به ریال تبدیل کنید سود خاصی نخواهید برد، همینطور که در ابتدا عرض کردم برای سرمایه گذاری بلند مدت خوبه یعنی اینکه مثلا شما یک منبع در آمد دیگه هم داشته باشید ولی برای سرمایه گذاری یک ماینر یا دوتا تهیه میکنید و میزارید برای ماین بعد از چندماه  و در زمان مناسب که ارزش بیت کوین رو به رشد هست میتونید بفروشید و سود خوبی کنید وگرنه هرماه بفروشید چیز خاصی به دست نمی آید.

    قبل از خرید باید دقیق و وسیع تحقیق میکردید. الان شما برای ماینر جا دارید؟ این دستگاه صدای بلندی داره و توی منزل نمیشه نگهش داشت، همچنین گرمایی که از دستگاه خارج میشه بین ۴۰ تا ۵۰درجه است که باید تهویه یا گرمای دستگاه رو به بیرون هدایت کنید. ایا برق مناسب دارید؟

     

     

    مشتاق پاسخ داده شده در آذر ۱۲, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید