atlasarzdigital

RE: استخراج ۱۳ بیت کوین

   دوستان من میخوام ۱۳ بیت کوین بدست بیارم. میشه سریع ترین راه ها و بهترین دستگاه های استخراج و مدت زمان بدست اوردن این تعداد رو بهم بدین. میزان سرمایه رو هم بهم بگید. برق صنعتی هم میتونم بگیرم

   Matrix مشتاق سوال شده در مهر ۲۸, ۱۳۹۷ در ماینینگ.

   من ميتونم با تريد. مقدار ١٣ بيت كوين بدست بيارم؟! بنظر شما چقدر طول ميكشه و با چقد سرمايه بايد شروع كرد. براي ١٣ تا بيت كوين

   در آبان ۲, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر

    ۱۳ بیت کوین مقدار بالایی هست ولی با راه اندازی یک فارم استخراج با چندین Asic میشه به این عدد رسید . البته فضای بزرگتر و یه تیم مراقبت همیشگی و دارای تخصص میخواد . که به صورت شیفتی و شبانه روزی فارم رو مراقبت و پشتیبانی کنن.

     

    کاردان پاسخ داده شده در مهر ۲۹, ۱۳۹۷.

    ممنون ميشم اگه بيشتر توضيح بديد

    در مهر ۲۹, ۱۳۹۷.

    تو زمینه ماینینگ اساتید متخصص تر از من هم هستن اینجا که بنده در مقابل اونها شاگرد نوپایی بیش نیستم . و دانش من تو این زمینه که یه زمینه کاملا تخصصی و علمی بسیار اندک و ناچیزه متاسفانه . کاش میتونستم بیشتر از اینها راهنماییتون کنم .

    ولی پیشنهاد میدم قبل از این کار کاملا تو این زمینه تخصص پیدا کنید و از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرین .

    کار پر هزینه ای هست که اگه حساب شده واردش نشید ضررهای بزرگی میکنید . مفاهیمی مثل سختی شبکه هم هست که باید در نظر بگیرید . اگر واقعا مایل به این کار هستید . با یه تعداد کم Asic شروع کنید و بعد از شناختن زیر و بم کار میتونید کارتون رو توسعه بدین .

    در مهر ۲۹, ۱۳۹۷.
    افزودن نظر
    پاسخ شما
    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید