RE: آینده ی اتریوم

پاسخ داده شده

دوستان سلام تا الان شاهد این بودیم که متاسفانه اتریوم طبق تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال عمل نکرده سوالی که داشتم اینه که چه امیدی به آینده ی این ارز البته نه به قیمت 1000 دلار بلکه بالا رفتن تا حدود 500 دلار هست؟ و این که امکانش هست این ارز به کلی نابود بشه؟که البته بعید میدونم

Maff مشتاق سوال شده در سپتامبر 11, 2018 در اتریوم.

درود

   

من در این دو ماه آخر تقریبا 50 درصد حرف هایم بر روی آینده اتریوم با دوستان استک بوده شما میتوانید به پروفایل بنده سر بزنید تا در بخش نظر سنجی اتریوم ، تحلیل کلی بازار را هم مطالعه کنید همچنین در قسمت پرسش مقاله های بسیار ساده و با گویش روان درباره اتریوم و ارز های دیگر و در قسمت پاسخ به دوستان بحث درباره اتریوم که همه مخالف نظر بنده در نابودی اتریوم هستن به کندوکاو بپردازید.

 

گرچه دلایل زیادی برای دوستان اوردم اما فکر کنم گوششان بدهکار نیست!  

 

موفق باشید. 🙂

در سپتامبر 12, 2018.
افزودن نظر

درود

 

اگر دست و پای یک نفر قطع شود زنده بودنش چه فرقی با مرده بودنش دارد اتفاقی که برای اتریوم خواهد افتاد همین مثال هست حال چه بیایم خود را دلداری بدهیم که 400 دلار میشود یا 800 دلار نهایت خرس ها کاری را با اتریوم میکنند که چند سال است با کوین های اول مارکت کرده اند!

 

دیروز خبری جدید داشتیم مبنی بر:

نسخه سوم ونچین به نام آلفا تست می شود .

آلفا به عنوان پل ارتباطی بیت کوین و اتریوم است و این راه اندازی به معنای آن است که پروژه های بر بستر اتریوم می توانند با بیت کوین یکپارچه شوند.

 

مهاجرت آیکوها بدلیل ضعف های اتریوم باعث سقوط عجیب آن خواهد شد دلیلش سرمایه هایی هست که با فروش آیکوها در قبال دریافت اتریوم ، بدست نهنگ ها افتاده است همین اتفاق باعث از رده خارج شدن اتریوم میشود حال بماند که استخراج کنندگان اتریوم با چالش سختی دست و پنجه نرم میکنند و همین مشکل اثبات کار به تنهایی هم مانع رشد بازار اتریوم میشود جدیدا هم بحث اثبات سهام در اتریوم به راه است که با این وضعیت راه درمان نیست و دردی را به دردها می افزارید! 

 

دیروز قبل از سقوط مجدد بازار به یکی از دوستان اخطار دادم که قبل صعود بازار بزودی ریزش شدید و غیر قابل توجیه به بازار حاکم خواهد شد و در این ریزش اتریوم تا بین 137 دلار و 90 ریزش خواهد کرد و اکثر آلت کوین های بازار 1/4 یا 2/4 از ارزش خود را از دست میدهند که تقریبا از دیروز غروب این پروسه شروع شده و داستان جالب توجه اینه بیت کوین سقوطی را تجربه نکرده! که 70 درصد انتظار میرود بیت کوین به غم ها پایان دهد و بسمت تارگت 10.000 در حرکت باشد اما ممکن است برای صعود خود تا 6.100 دلار افت قیمت را تجربه کند! این سناریوی اول است و اما اگر به پایین تر از این سقوط کند وارد سناریوی دو میشویم که ممکن است سقوطش تا نزدیک به 5200 و 4800  باشد و بعد بسمت تارگت 10.000 دلار شدن ، اگر سناریوی دو اتفاق بیافتد دیگر نمیدانم چه بر سر اتریوم و بر سر بازار خواهد آمد شاید هم مانند سابق که سقوط بیت کوین باعث رشد آلت کوین میشد اینبار هم همین اتفاق بیافتد!

 

خب امیدوارم اتریوم را در زباله دان تاریخ ببینیم که هم خود را به زحمت انداخت هم مانع رشد بیت کوین شد و هم بشدت باعث سر کوب آلت کوین ها شد، بیت کوین و خرس ها خیلی بهتر از ما میدانند چی کسی در این بازار بماند و چه کسی برود!

 

اینقدر پلتفرم موفق هستند که 100 برابر اتریوم قابلیت انعطاف دارند و چه کسی گفته بصورت حتم توکنیزه شدن جهان بدست اتریوم رقم خواهد خورد؟؟؟

 

موفق باشید. 🙂

 

کاردان پاسخ داده شده در سپتامبر 12, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید