RE: آیا سرمایه گذاری روی ریگ ماینینگ مونرو کارت وگا بازگشت سرمایه دارد؟

  سلام

  من قدری در مورد ماینینگ در سایت مطالعه کردم.

  قصد دارم در ابتدا با سه کارت وگا ۶۴ یک ریگ بسازم و اگر مناسب بود تعداد کارتها را اضافه کنم. طبق محاسبات من هر کارت برای مونرو ۱٫۵ کیلو هش دارد که حدود ۴٫۵ کیلو هش و درآمد ۸۶ دلار ماهانه می شود . که یعنی چیزی حدود یک سال برای بازگشت اصل سرمایه .. و  من قصد دارم در طی این سال به تعداد کارت ها هم به تناوب اضافه کنم …. و متناسب با ققیمت برای آنها هم تقریبا همینقدر طول میکشد تا اصل سرمایه بازگردد  حال سوال من این است.

  ۱- روند تغییر سختی شبکه مونرو چگونه است .. یعنی مثلا تا ۴ ماه آینده این ۸۶ دلار به فرض ثابت ماندن قیمت مونرو تبدیل به چند دلار درآمد می شود  و یا  آیا تا یک سال دیگر می توانم روی حداقل این درآمد حساب کنم؟

  ۲- و مثلا تا سال بعد این کارت ها همه از رده خارج میشوند و باید به دنبال مشتری برایشان باشم یا می شود حداقل تا دو سال از آنها درآمد داشت.

  ۳- من بخاطر اینکه مونرو از طریق ایسیک امکان استخراج ندارد روی آن متمرکز شدم آیا گزینه بهتری هم غیر از مونرو هست؟

  ۴- من فعلا برای شروع روی بودجه ۳۰ میلیون تومنی برای تست تمرکز کردم ولی خوب اگر درآمد زایی این محاسبات با هزینه برق و سرمایش منطقی باشد و  مهمتر از همه نگرانی از رده خارج شدن قطعات و به هدر رفتن هزینه سرمایه گذاری را نداشته باشم تا ۱۵۰ میلیون هم شاید بتوانم هزینه کنم .. لطفا آنهایی که تجربه دارند راهنمایی کنند.. چون خودتان می دانید که بعدا آب کردن این قطعات چه مصیبتی است.. آیا اصلا صلاح می دانید وارد این ماجرا شوم یا کلا دوره ماینیگ گذشته و باید روی خرید و فروش و سرمایه گذاری روی ارزهای آینده دار تمرکز کرد.

  beh rouz تازه وارد سوال شده در آبان ۳, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   سوال دیگه … آیا تنها عاملی که باعث میشه آدم به جای خرید چند تا دستگاه که هشریت مجموعشون از هشریت یک دستگاه تکی بیشتر هست بخره عامل مصرف برق و کشش آمپر برق هست یا متغییر دیگه ای هم نقش داره؟

   مثلا : بدون در نظر گرفتن هزینه برق آیا مثلا اگه با همین پول سه تا انت ماینر s9  بگیرم با هش ریت ۱۴.۵ که در مجموع میشه ۴۳Th/s بهتر جواب میگیرم از اینکه مثلا یه دستگاه با ۳۳  هش ریت بگیرم که قیمتش بیشتر هست؟ 

   و چرا قیمت ماینرها در سایت دوریکوین با اینکه تحویل دو هفته بعد هست حدود پنج میلیون از فروشندگان توی دیوار که یک هفته ای تحویل میدن یا تحویل لحظه ای دارند بیشتر هست؟ آیا ماینر هم فیک داره ؟ 

   تازه وارد پاسخ داده شده در آبان ۵, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید