atlasarzdigital

RE: آیا سرمایه گذاری روی ریگ ماینینگ مونرو کارت وگا بازگشت سرمایه دارد؟

  سلام

  من قدری در مورد ماینینگ در سایت مطالعه کردم.

  قصد دارم در ابتدا با سه کارت وگا ۶۴ یک ریگ بسازم و اگر مناسب بود تعداد کارتها را اضافه کنم. طبق محاسبات من هر کارت برای مونرو ۱٫۵ کیلو هش دارد که حدود ۴٫۵ کیلو هش و درآمد ۸۶ دلار ماهانه می شود . که یعنی چیزی حدود یک سال برای بازگشت اصل سرمایه .. و  من قصد دارم در طی این سال به تعداد کارت ها هم به تناوب اضافه کنم …. و متناسب با ققیمت برای آنها هم تقریبا همینقدر طول میکشد تا اصل سرمایه بازگردد  حال سوال من این است.

  ۱- روند تغییر سختی شبکه مونرو چگونه است .. یعنی مثلا تا ۴ ماه آینده این ۸۶ دلار به فرض ثابت ماندن قیمت مونرو تبدیل به چند دلار درآمد می شود  و یا  آیا تا یک سال دیگر می توانم روی حداقل این درآمد حساب کنم؟

  ۲- و مثلا تا سال بعد این کارت ها همه از رده خارج میشوند و باید به دنبال مشتری برایشان باشم یا می شود حداقل تا دو سال از آنها درآمد داشت.

  ۳- من بخاطر اینکه مونرو از طریق ایسیک امکان استخراج ندارد روی آن متمرکز شدم آیا گزینه بهتری هم غیر از مونرو هست؟

  ۴- من فعلا برای شروع روی بودجه ۳۰ میلیون تومنی برای تست تمرکز کردم ولی خوب اگر درآمد زایی این محاسبات با هزینه برق و سرمایش منطقی باشد و  مهمتر از همه نگرانی از رده خارج شدن قطعات و به هدر رفتن هزینه سرمایه گذاری را نداشته باشم تا ۱۵۰ میلیون هم شاید بتوانم هزینه کنم .. لطفا آنهایی که تجربه دارند راهنمایی کنند.. چون خودتان می دانید که بعدا آب کردن این قطعات چه مصیبتی است.. آیا اصلا صلاح می دانید وارد این ماجرا شوم یا کلا دوره ماینیگ گذشته و باید روی خرید و فروش و سرمایه گذاری روی ارزهای آینده دار تمرکز کرد.

  beh rouz تازه وارد سوال شده در آبان ۳, ۱۳۹۷ در ماینینگ.
  افزودن نظر

   خوب پیشنهاد شما دوستان چی هست .. من نمی خوام همون اول وارد یه بازاری بشم که توش پر از اما و اگر هست و یکسری تجهیزات بخرم که بعد از یک سال خرج برق مصرفیش هم درنیاره .. گزینه بعدی من خرید یک ایسیک innosilicon t2t 24th/s هست که تو سایت doricoin زده حدود ۲۵ میلیون تومن که اگه اشتباه نکنم با نرخ رشد سختی دو درصد در عرض شیش ماه میزان درآمد روزانش از پنج و نیم دلار در روز نصف میشه و در عرض یک سال به صفر و حتی منفی میرسه … کجای محاسباتم رو اشتباه دارم انجام میدم ؟ و گویا این دستگاهها مثل کارت گرافیک هم نیست که بعد دست دومش رو بفرشی و یه مقدار روش بزاری و یه مدل جدیدتر بگیری.. 

   چون اگه اینطوری باشه که مثل این میمونه شما با پولتون برین مثلا یه تاکسی بخرین باهاش کار کنین هر ماه ازش درآمد داشته باشین ولی بعد از یک سال خود تاکسی و بندازین دور …

   مسلما من یک جای کار رو درست متوجه نشدم .. اگر اینطور بود که مردم فقط به امید بالا رفتن بیت کوین و یا دلار دست به استخراج بزنن که معقول به نظر نمیرسه این همه رشد سختی داشته باشه..

   لطفا راهنمایی کنید .. و پیشنهاد خودتون رو برای داشتن یک تجربه موفق کوچیک قبل از هزینه کردن زیاد برای تجهیزات به من بگین …. چه گزینه های دیگه ای دارم ؟؟؟

    

   RE: آیا سرمایه گذاری روی ریگ ماینینگ مونرو کارت وگا بازگشت سرمایه دارد؟

   سپاس 

   تازه وارد پاسخ داده شده در آبان ۵, ۱۳۹۷.
   افزودن نظر
   پاسخ شما
   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید