RE: آیا سرمایه گذاری روی ریگ ماینینگ مونرو کارت وگا بازگشت سرمایه دارد؟

سلام

من قدری در مورد ماینینگ در سایت مطالعه کردم.

قصد دارم در ابتدا با سه کارت وگا 64 یک ریگ بسازم و اگر مناسب بود تعداد کارتها را اضافه کنم. طبق محاسبات من هر کارت برای مونرو 1.5 کیلو هش دارد که حدود 4.5 کیلو هش و درآمد 86 دلار ماهانه می شود . که یعنی چیزی حدود یک سال برای بازگشت اصل سرمایه .. و  من قصد دارم در طی این سال به تعداد کارت ها هم به تناوب اضافه کنم …. و متناسب با ققیمت برای آنها هم تقریبا همینقدر طول میکشد تا اصل سرمایه بازگردد  حال سوال من این است.

۱- روند تغییر سختی شبکه مونرو چگونه است .. یعنی مثلا تا ۴ ماه آینده این ۸۶ دلار به فرض ثابت ماندن قیمت مونرو تبدیل به چند دلار درآمد می شود  و یا  آیا تا یک سال دیگر می توانم روی حداقل این درآمد حساب کنم؟

۲- و مثلا تا سال بعد این کارت ها همه از رده خارج میشوند و باید به دنبال مشتری برایشان باشم یا می شود حداقل تا دو سال از آنها درآمد داشت.

۳- من بخاطر اینکه مونرو از طریق ایسیک امکان استخراج ندارد روی آن متمرکز شدم آیا گزینه بهتری هم غیر از مونرو هست؟

۴- من فعلا برای شروع روی بودجه ۳۰ میلیون تومنی برای تست تمرکز کردم ولی خوب اگر درآمد زایی این محاسبات با هزینه برق و سرمایش منطقی باشد و  مهمتر از همه نگرانی از رده خارج شدن قطعات و به هدر رفتن هزینه سرمایه گذاری را نداشته باشم تا ۱۵۰ میلیون هم شاید بتوانم هزینه کنم .. لطفا آنهایی که تجربه دارند راهنمایی کنند.. چون خودتان می دانید که بعدا آب کردن این قطعات چه مصیبتی است.. آیا اصلا صلاح می دانید وارد این ماجرا شوم یا کلا دوره ماینیگ گذشته و باید روی خرید و فروش و سرمایه گذاری روی ارزهای آینده دار تمرکز کرد.

beh rouz تازه وارد سوال شده در اکتبر 25, 2018 در ماینینگ.
افزودن نظر

1500 خیلی کمه.

با هارد فورک جدید به 1950 میرسه .قبلا بیشتر بود.

مدل خنک کنده با لیکویید بهتره ( مقداری گرون تره)

مدل کارت ها خیلی باهم فرق میکنه فقط چیپ پروسسور مهم نیست بلکه رم و ارتباط رم و… خیلی روی سرعت اثر داره.

سختی شبکه تو این چند ماه خیلی زیاد شده به خاطر جا به جایی بعضی ها از اتریوم به مونرو و ورود یک سری fpga البته با فورک

اخری ریزش داشت اما نه زیاد.

در حال حاظر میتونید با 3 کارت 100 دلار در امد داشته باشید اما این کم میشه بخاطر سختی. و اینکه قیمت مونرو در حال حاظر پایین هست نزدیک 100 دلار در صورت رشد درامد شما هم رشد میکنه.

آشنا پاسخ داده شده در اکتبر 26, 2018.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ضوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید